Tisková zpráva: Počet uživatelů sociální sítě Keek překročil 45 milionů; Za poslední čtyři měsíce se zaregistrovalo 24 milionů členů

Počet uživatelů sociální sítě Keek překročil 45 milionů; Za poslední čtyři měsíce se zaregistrovalo 24 milionů členů

MASIVNÍ ROZMACH JE PŘIČÍTÁN CELOSVĚTOVÉ POPULARITĚ A SPOLEHLIVOSTI SLUŽBY

Keek, mobilní sociální síť zaměřená na video, dnes oficiálně oznámila, že počet jejích členů překročil 45 milionů. Stala se tak největší mobilní video sociální sítí na světě, ke které se za poslední 4 měsíce připojilo více než 24 milionů nových uživatelů.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130117/NY44000LOGO-b)

Společnost Keek přičítá nedávný rozvoj rychlosti, snadnému ovládání a spolehlivosti služby. Po silném zastoupení ve Spojených státech amerických, Velké Británii a na Středním východě se platforma rychle rozšiřuje po celé Evropě, Africe a Latinské Americe, ale i v Malajsii, Singapuru a dalších asijských regionech.

„Od samého začátku jsme náš produkt zaměřili na komunikaci a sociální interakci versus zábavu,“ řekl Isaac Raichyk, zakladatel a generální ředitel společnosti Keek. „Nemusíte mít umělecké sklony, abyste si užili s touto službou legraci. Snažíme se vybudovat platformu pro efektivní komunikaci, kterou může využívat každý.“

Videa (keeky) jsou syrová a spontánní, uživatelé nemusí používat filtry, zastavovat pohyb nebo upravovat obsah, aby ho mohli publikovat. Konečný výsledek je okamžitý, autentický a zachycuje osobní zážitek.

V posledních čtyřech měsících se Keek stala sociální sítí číslo jedna ve 45 zemích s více než 667 miliony návštěvníků. Za tuto dobu stránky zhlédlo více než 12 miliard lidí, uživatelé zaslali více než 18 milionů videí a více než 2,2 miliardy jich sledovali.

Mezitím se platforma stále rozšiřuje a rozvíjí. Tento měsíc síť Keek spustila novou funkci pro přijímání a odesílání zpráv v reálném čase (instant private messaging), díky níž může až 36 uživatelů ze skupiny v soukromí chatovat pomocí textových zpráv nebo videí.

Další informace o síti Keek naleznete na internetové adrese https://www.keek.com/about.

O sociální síti Keek

Keek je novým typem sociální sítě, která umožňuje uživatelům nahrávat 36-sekundová videa („keeks“) a okamžitě se o ně podělit s ostatními uživateli na celém světě: Je dostupná pro systémy Android, iPhone, BlackBerry a počítače. Sociální sít Keek vyniká velmi snadným ovládáním, vysokou rychlostí a je 100% zdarma. Aplikaci si můžete stáhnout v obchodech App Store, Google Play a BlackBerry World.

https://www.keek.com

Kontakt pro média:

Miranda McCurlie

Tel: +1-416-782-linka 252

Mobil: +1-416-566-8919

Email: press@keek.com

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru