Dnes vyšlo 15 článků

Surrealistické fotky, které slouží jako útěk před smutkem

Jak se vypořádat se smrti někoho blízkého? Na to si každý musí najít vlastní recept. My vám nyní představíme britskou fotografku, která se tento smutek pokusila vyřešit pomocí fotografování.

Její jméno je Kirsty Mitchell a jedná se o talentovanou fotografku z Velké Británie. Vytvořila mystické a snové surrealistické fotografie, které odrážejí její vnitřní napětí a hluboké, osobní napojení na její uměleckou práci. A co ji k tomu vedlo? V roce 2008 ji umřela maminka na rakovinu.

Kirsty Mitchell, talentovaná fotografka z Velké Británie, vytvořila mystické a snové surrealistické fotografie, které odrážejí její vnitřní napětí a hluboké, osobní napojení na její uměleckou práci.

„Fotografie se mi stala jediným útěkem, když už jsem nemohla mluvit o tom, jak se cítím. Fantazie dokázala odstínit reálný svět a vrátit mě do vzpomínek na mou matku, které byly daleko od nemocničních stěn“, dodává fotografka na svém webu.

surreal-photography-kirsty-mitchell-1 surreal-photography-kirsty-mitchell-2 surreal-photography-kirsty-mitchell-3 surreal-photography-kirsty-mitchell-4 surreal-photography-kirsty-mitchell-6 surreal-photography-kirsty-mitchell-8  surreal-photography-kirsty-mitchell-9 surreal-photography-kirsty-mitchell-10 surreal-photography-kirsty-mitchell-11 surreal-photography-kirsty-mitchell-12 surreal-photography-kirsty-mitchell-14 surreal-photography-kirsty-mitchell-15 surreal-photography-kirsty-mitchell-16 surreal-photography-kirsty-mitchell-17 surreal-photography-kirsty-mitchell-18 surreal-photography-kirsty-mitchell-20 surreal-photography-kirsty-mitchell-22 surreal-photography-kirsty-mitchell-23 surreal-photography-kirsty-mitchell-24 surreal-photography-kirsty-mitchell-26 surreal-photography-kirsty-mitchell-29 surreal-photography-kirsty-mitchell-30 surreal-photography-kirsty-mitchell-32 surreal-photography-kirsty-mitchell-33

zdroj

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru