Po pivní výzvě přichází “Coke Challenge” aneb kokainová výzva?

Hra NekNominate nezná své meze. Postupně přerůstá přes hlavu všem lidem, kteří se s ní dostanou do styku. Někteří ji vnímají jako trapnou záležitost, jiní jí žijí a jiní ji parodují. Mezi parodií a skutečností je však mnohdy tenký led. A tak lidé tápou a neví, kde je pravda.

Česká varianta NekNominate je pravděpodobně dost nudná, ať ve srovnání se světem, nebo jen v očích jednotlivých lidí. Někteří hledají vtipnější a zábavnější varianty (většinou se zdají být zábavné jen autorům samotným). Světlo světa už spatřily i myšlenky „exování“ vodky, rumu a dalších. Smutné na tom je to, že myšlenka nezůstala pouhou myšlenkou, ale byla realizována.

Objevila se na scéně další nebezpečná výzva?

Nyní se na internetu objevilo pár videí, které „šíří“ kokainovou výzvu. Po zhlédnutí videa budete pravděpodobně v šoku. Budete si klást spoustu otázek.

kokain

Je to pravda? Je to skutečné? Nebudou z toho problémy? Vždyť je to zabije?! Myslí to vůbec vážně? Nebo je to jen parodie na pivní výzvu? A co když se tím snaží něco říct a bojovat tak proti šílenosti, která pohlcuje celý svět?

Coke Challenge

Bojovat proti NekNominate!

Zdroj: www.vimeo.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru