Manta úspěšně expanduje, prvního velkého klienta získala v Německu

Manta Tools je jeden z českých nadějných projektů, který vyhrál CzechAccelerator. Dva měsíce po expanzi do Německa konečně slaví své první úspěchy. Společnost získala svého prvního klienta, a to hobbymarket OBI.  

Před necelými dvěma měsíci začal startup s expanzí do Evropy, s primárními cílovými trhy ve Velké Británii a Německu. A konečně po takové době, se společnosti Manta Tools podařilo získat svého prvního velkého klienta, a to OBI hobbymarket. OBI je největší hobbymarket v Evropě a třetí největší hobbymarket na světě vůbec.

Jsme rádi, že se nám podařilo splnit očekávání a dotáhnout jednání s OBI do úspěšného konce. „Začali jsme budovat síť ostřílených obchodníků a zapálených partnerů, stejně tak jsme přitlačili na německém marketingu. Hlavním cílem bylo uzavřít první obchod do konce roku 2015. Brzké položení základů nám pomůže urychlit růst a upevnit pozici na trhu.“ říká Tomáš Krátký, CEO Manta Tools.

CQtNOflWsAAr8A6

Co vlastně Manta Tools umí?

Mantu můžeme definovat jako nástroj pro práci s datovými toky datových skladů. Nástroj Manta Tools totiž umožňuje rozebrat data včetně kódu a následně analyzovat, co přesně dělají. Zároveň tento nástroj umí sledovat tok dat na doopravdy vysoké úrovni, které nikdo prozatím nedokáže konkurovat. Umožňuje tak firmám optimalizovat nároky na datové toky a snížit tak náklady na provoz datových skladů.

Manta byla původně vyvíjena pod hlavičku firmy Profinit, následně byla vyčleněna jako samostatný projekt. Mantě se nepřetržitě věnuje Tomáš Krátký (CEO), Petr Štípek (VP of Business Development) a Honza Andrš (Director of Marketing),  Lukáš Hermann (Director of Engineering), Tomáš Fechtner a celý tým vývojářů. O akvizice v USA se stará David M. Pellegrini.

Zdroj: Profinit

Komentáře

Nahoru