Dnes vyšlo 15 článků

Plotter: Chytrý asistent nejen pro designéry

Plotter je inteligentní nástroj pro designéry, který umí kreslit, rýsovat, vytvářet vzory atd. Zkrátka vše, na co si vzpomenete. Jedná se o startupový projekt týmu Thus And Also Inc z Atlanty, který již na crowdfundingovém webu Indiegogo od přispěvatelů získal více než 15 000 USD.

cxtp3aotpdvbxloktuur

Plotter je inteligentní nástroj navržený tak, aby maximálně pomohl při designových pracích. Umožňuje vytvořit jakýkoliv umělecký styl mnoha typy štětců za použití různých technik, barev atd. Díky Plotteru budete moci luxusní design vytvářet i vy!

https _imgur.com_vpB3TDZ

Umělecká díla rychle a jednoduše

V dnešní době digitálu je mnohem snadnější, stát se umělcem než dříve. Díky Plotteru budou vaše tahy přesné a umělecké dílo bude zkrátka dokonalé. Kresby tento nástroj vytváří přímo na plátno a přizpůsobí se jakékoliv tužce či fixe, které stačí vložit do držáku. Plotter také umožňuje přesné a rychlé vytvoření obrázků, které umělci předtím nakreslili ručně a ušetří tak mnoho času.

plotter

Plotter na Indiegogo

Tento chytrý nástroj je možné zakoupit přímo na Indiegogo za poloviční cenu, a to 139 USD, tedy necelé 3000 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru