Dnes vyšlo 15 článků

PlayStation 4: Můžete svou hru půjčit nebo prodat a nepotřebujete neustálé připojení

Sony konečně odhalilo novinku PS4. Zároveň se společnost vytasila s celou řadou detailů ohledně prodeje a užívání zařízení. Většina z nich se maximálně snaží vyjít vstříc zákazníkům a hráčům a zajistit jim při hraní her maximální komfort. Děkujeme!

Sony mimo jiné prohlásilo, že nehodlá jakkoliv omezovat použití zakoupeného herního disku. PS4 také pro hry nebude vyžadovat neustálé připojení k internetu – noční můru většiny hráčů. Tyto podmínky, které ostře kontrastují s politikou Microsoftu a jeho Xboxu One, byly vyhlášeny v průběhu E3 a sklidily bouřlivý potlesk.

Absolutní svoboda hráčů

CEO společnosti Jack Trenton prohlásil, že Sony chce poskytnout svým hráčům absolutní svobodu v nakládání s koupenými herními disky – můžou je prodat, můžou je půjčit příteli nebo si je nechat. Sony do toho ovšem nehodlá zasahovat.

Trent také přiblížil prohlášení, že není nutné neustálé internetové připojení pro hraní single-playerových her. Prohlásil, že PS4 nepřestane fungovat, pokud se každých 24 hodin nenahlásíte. Trenton tímto prohlášením odkazuje na Xbox One, kde se musíte každý den připojit na internet, aby Microsoft ověřil autenticitu vaší hry.

PS4 nebo XBox? Cena je příznivější u PS4

Cena PlayStation 4 od Sony by měla být poměrně příznivá

Cena PS4 by měla být poměrně příznivá

PS4 by mělo být v prodeji od letošních prázdnin za cenu 399 dolarů, čímž opět překonává Xbox One – ten by se měl prodávat o celých sto dolarů dráž.

Co si myslíte o prohlášeních Sony? Fandíte PS4 nebo Xboxu? Napište nám!

Zdroje: https://mashable.com/2013/06/10/ps4-used-games/, https://mashable.com/2013/06/10/sony-399-ps4/

Zdroje obrázků: https://mashable.com/2013/06/10/ps4-used-games/, https://mashable.com/2013/06/10/sony-399-ps4/

Komentáře

Nahoru