Playboy vrací na své stránky nahotu

V časopise Playboy byl před několika měsíci povýšen Cooper Hefner, syn legendárního Hugha Hefnera, na pozici Chief Creative Officer. Ten začal revoluci s cílem vrátit do časopisu nahotu, a tak se čtenáři mohou těšit na vydání březen/duben.

Ano, Playboy opět vrací na své stránky nahotu. V pondělí o tom informoval Cooper Hefner na Twitteru. Podotkl, že odstranění nahoty z časopisu byla chyba. Vedení se k odstranění nahoty ze stránek oblíbeného pánského časopisu rozhodlo v loňském roce, přičemž bylo vystaveno velké kritice.

„Já jsem s rozhodnutím nesouhlasil, protože jsem cítil, že lidé nevidí nahotu jako problém,“ řekl Cooper Hefner. „Problém byl způsob, jakým byla nahota a děvčata vylíčena.“

Kromě toho, že časopis do vydání březen/duben přidá nahotu, vrátí také původní sekce, jako například Playboy filozofie, Party vtipy a podobně. Ale vynechá sekci Zábava pro muže, protože časopis už dávno není pouze pro pány. Své si v něm najdou i ženy.

Zdroj: The Huffington Post

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru