Platforma pro organizování nápadů Idea Drop získává 1,17 milionu eur od 34 investorů

Idea Drop poskytuje organizacím jednoduché, ale výkonné cloudové řešení pro management nápadů jednotlivých týmů. Idea Drop je aplikace dostupná na desktopech i přenosných zařízeních se systémy iOS a Android. Anglický startup nedávno oznámil, že získal investici ve výši 1,17 milionu euro.

„Jsme přesvědčeni, že management nápadů pokulhával a nepodařilo se ho v uplynulých letech inovovat. Představujeme aplikaci, kterou je nejen radost používat, ale má smysluplnou a měřitelnou návratnost investic. Tato nová investice nám pomůže dostat platformu do více organizací,“ řekl Owen Hunnam, spoluzakladatel a CEO startupu Idea Drop.

Společnost byla založena v březnu 2014. Službu Idea Drop využívají i velké korporace, které jsou dokonce v žebříčku Fortune 500. Jedná se například o Lear Corporation, globálního lídra ve výrobě automobilových sedadel.

Startup chce peněžní prostředky použít na urychlení realizace ambiciózního plánu a na marketingové a prodejní aktivity po celém světě.

Zdroj: EU Startups

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru