ObjectGears: Platforma pro silná řešení, která vám dokonale pomůže s rychlou tvorbou aplikací

Zabýváte se databázemi, vývojem aplikací a nejsou vám cizí pojmy jako rapid application development, itil a podobně. V tom případě je nám ctí představit vám systém ObjectGears. Silnou platformu pro ještě silnější řešení, která dokáže naprosto fantastickým způsobem ulehčit práci vám a celému vašemu IT týmu.

Říkáte, že jste ještě někdy o projektu ObjectGears neslyšeli? Tak to děláte obrovskou chybu, především pokud pracujete na pozicích jako IT manažer, IT architekt, projektový manažer, HR manažer, Business manažer a dalších pro vaši firmu klíčových pozic. Pojďme si tedy říct, co to vlastně ObjectGears je? A jak vám dokáže ulehčit a zefektivnit práci. 

ObjectGears – řešení pro efektivní práci a tvorbu aplikací

ObjectGears je dokonalý systém, který vám pomůže při tvorbě aplikací, které využívají pokročilých funkcí. Těmi jsou například návrh objektové strukturu, workflow, reporting, notifikace, audit trail a podobně. Dá se tedy říci, že je to naprosto ideální nástroj určený pro správu dat a rychlý vývoj aplikací pro firmy a jednotlivce.

Jak začít?

Neuvěřitelnou výhodu celého systému je, že začínáte s free verzí, která je omezena na 25 uživatelů. Takže pokud pod sebou máte deset lidí z IT, s kterými den co den řešíte například řízení jednotlivých IT procesů, znalostní báze, application development a podobně, tak se vám právě naskytla naprosto perfektní příležitost, jak do své práce zavést fungující systém. Licence pro větší počet uživatelů se dají samozřejmě dokupovat.

Jak se začal psát příběh revolučního systému pro tvorbu aplikací?

Na počátku celého projektu bylo jen několik lidí s bohatými zkušenostmi z oboru IT. Měli ideální myšlenku – vybudovat systém, díky kterému vnesete pořádek do své práce a postavíte fungující aplikaci. Věděli, jak to funguje v reálném světě a řekli si, že to dokáží udělat lépe a přehledně, aby jim to již konečně dávalo smysl.

A tak vznikl ObjectGears!

Proč ObjectGears?

Jak již bylo výše řečeno, ObjectGears pomáhá lidem v efektivním vývoji aplikací, které se svým rozsahem přibližují business uživateli/analytikovi/architektovi. Mimo to, nespornou výhodou pro „neposvěcené uživatele“ určitě je, že pro vývoj aplikací netřeba znalost složitých programovacích jazyků. Jedná se tak o komplexní systém, promyšlený, ale zároveň jednoduchý pro všechny vaše uživatele.


Kromě toho, v celém systému je neuvěřitelné množství možností. V ObjectGears se totiž meze nekladou, takže vše je možné rozšiřovat či zjednodušovat (včetně možnosti implementace v .NET).

Chcete tedy konečně vaší práci dát ještě větší smysl? Vyzkoušejte ObjectGears.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru