Plants vs Zombies, Bejeweled 3 a další herní pecky za hubičku

Stejně jako každý čtvrtek, i tento týden se na Humble Bundle objevila nový týdenní akce. Tentokráte si na své přijdou všichni fanoušci her od PopCap Games, kteří vytvořili plno lehce pochopitelných a zábavných her.

Hry za libovolnou cenu (20Kč pro Steam klíč)

  • Peggle Deluxe
  • Bejeweled 3
  • Bookworm Delux
  • Escape Rosecliff Island
  • Feeding Frenzy 2 Deluxe

Hry navíc při zaplacení 6 a více dolarů (120Kč)

  • Plants vs Zombies GOTY Edition
  • Peggle Nights
  • Zuma’s Revenge!

Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition

Pvz

Plants vs. Zombies je jedná z nejznámějších a nejúspěšnějších her od PopCap games. Jedná se o strategickou hru s akčními prvky. Princip hry je jednoduchý – uchránit váš dům proti zombíkům. Bránit se budete pomocí velkého množství rostlin, od hráškostřelců přes višňové bomby až po ořechové zdi.

K budování těchto rostlin je ale třeba sluneční energie. Tu lze získat stavbou slunečnic a poté sbíráním sluneční energie. Čeká vás zde více než 40 druhů zombíků. A každý je unikátní, má nějakou jedinečnou schopnost.

Jak proti nim vyzrát? Jaká je nejlepší kombinace rostlin? Na to už musíte přijít sami.

Peggle Nights

PN

Peggle Nights je velmi návyková hra díky svoji jednoduchosti a zábavnosti. Jedná se o puzzle hru s jednoduchým principem. Ovládáte dělo a musíte vystřelit kuličku tak, aby zničila co nejvíce pegů – kuličky a kostičky různých barev. Abyste vyhráli misi, tak musíte zničit všechny pegy.

V čem je háček? Máte jenom omezený počet kuliček. Takže musíte plánovat vaše střely tak, abyste strefili co nejvíce pegů. Samozřejmě ne každý výstřel se vždy povede, takže budete asi trošku frustrovaní.

Ale to nevadí, protože i přesto se budete těšit na další kuličku a na to, kam doletí a co po cestě zničí.

Zuma’s Revenge!

ZR

O hře Zuma’s Revenge! jste již pravděpodobně slyšeli. Pokud jste ale o této hře ještě neslyšeli, tak nezoufejte. Hlavní hrdinou této hry je žába, která musí ničit barevné řetezce kuliček, aby se nedostali do jámy.

Jak tento řetězec zničit? Je zde pouze jediná možnost – vstřelit do něj další kuličky tak, aby bylo vedle sebe několik kuliček stejné barvy. Tyto stejné kuličky poté explodují a zmizí. To je samozřejmě jenom základ, řetězce se neustále zrychlují, a tak je třeba využívat i nejrůznějších bonusů.

Je zde více než 60 levelů, ve kterých narazíte na 6 bossů. Poté, co dohrajete „kampaň“, tak na vás čekají ještě 3 další herní módy- Challenge, Iron Frog a Heroic Frog.

Bejeweled 3

Bejeweled 3

Herní série Bejeweled už pravděpodobně patří mezi herní klasiku. Princip této puzzle hry je vážně jednoduchý – musíte pohybovat kameny tak, aby jste měli v jedné řadě či jednom sloupci aspoň 3 stejné. Ty poté zmizí, na jejich místo se posunou další kameny a jede se dál.

Že vám to přijde nudné? Tak to jste asi Bejeweled 3 asi ještě nehráli. Je zde totiž 8 módů, od klasického módu, ve kterém se postupně zvedá obtížnost přes pohodový zen mód až po režim Quest, kde budete dostávat určité úkoly.

Bookworm Deluxe

Bookworm Deluxe

Jak se naučit anglicky snadno a zábavně? Stačí si zahrát hru Bookworm Deluxe. Jedná se o logickou hru, kde máte za úkol skládat dohromady slova. Dá se říci, že se jedná o hru ne nepodobnou deskové hře Scrabble.

Abyste se dostali do dalšího kola, tak musíte poskládat dohromady určitý počet slov. A aby to nebylo tak snadné, tak se zde navíc objevují i hořící písmenka, které pokud urychleně nepoužijete, tak shoří a nastává konec hry.

Escape Rosecliff Island

Escape Rosecliff Island

Kvůli neočekávané bouři jste ztroskotali na záhadném ostrově. Hledejte skryté předměty a řešte puzzle, abyste se dostali z ostrova! Je zde více než 2100 skrytých předmětů ve 25 oblastech. Zahrajte si 5 různých miniher, které vám pomohou nalézt předměty, abyste se dostali z ostrova.

Pokud se vám tak zdá málo, tak vás ještě upozorním na to, že jsou zde 3 herní módy. Kromě obyčejného Útěku z ostrova je zde i mód Nekonečné hledání a Záhadné bonusové hry.

Feeding Frenzy 2 Deluxe

Feeding Frenzy 2 Deluxe

I princi této hry je velmi jednoduchý. Ve hře Feeding Frenzy 2 Deluxe se ujmete role ryby. Vaším úkolem bude požírat malé ryby, abyste se stali větším a dostali se dále. Má to ale jeden malý háček – jsou zde i větší ryby než vy. A těm se budete muset vyhýbat.

Kromě toho je hra i pěkně zpracovaná. Hra má líbivý herní soundtrack. A i když grafika na první pohled nepůsobí příliš dobře, tak již na druhý pohled každému dojde, že je dostačující.

zdroj: humblebundle.com

Komentáře

Nahoru