Dnes vyšlo 15 článků

PlaCla.cz prochází drobnými úpravami – všimli jste si?

Nějaký ten pátek pomáhá při nákupu a prodeji placených článků služba PlaCla, která se stále více setkává s pozitivním ohlasem. Nyní uživatelé tohoto systému mohou sledovat několik drobných úprav, které jen posouvají PlaClu na další úroveň.

Jak již bylo řečeno výše, PlaCla se nám mění před očima. Mezi novinku, které si možná ani nikdo nevšiml je, že pokud máte více webů (na jednom účtu), tak se jednoduše a přehledně seřadili dle abecedy. Pokud vám toto řazení nevyhovuje, jednotlivé weby lze jednoduše přetáhnout nahoru/dolu a dát tomu tak vlastní “štábní kulturu”. Máte tak konečně šanci srovnat si weby do tématických celků, podle největších počtů schválených poptávek či dle obratu. 

Akceptace nabídky za nižší cenu

Další novinkou pro bloggery je vypnutí funkce “Akceptovat nabídku za nižší cenu”. Důvod? Negativní ohlasy. Proto se provozovatel PlaCly rozhodl tuto funkci u bloggerů hromadně vypnout, pokud tedy chcete, lze tuto funkci znovu zapnout.

Jak na to?

Stačí přejít do Nastavení a zde odškrtnout nabídku “Souhlasím s tím, aby inzerenti přijímali mé nabídky krom běžné také za nižší cenu (maximálně o 25 procent)”. Následně vše potvrdíte stisknutím tlačítka “Upravit”.

PlaCla_akceptace

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru