Dnes vyšlo 1 článků

Pivní výzva je slabý odvar, teď přichází vodka

Český národ podlehl hře s názvem NekNominate a Facebook se zaplavil pivem. Hra ale nekončí. Musíme přeci dohnat svět, který je ve hře o několik políček před námi. A jak ho dohnat co nejrychleji? Co třeba s lahví vodky…

Na začátek si zopakujme, co to vlastně NekNominate je

Koncept hry vychází přímo z jejího názvu. Celé jméno hry totiž zní: „Neck your drink and nominate others.“ V překladu tedy: „Exni svůj drink a nominuj další.“ Hra skutečně spočívá v tom, že před kamerou vypijete drink na ex, nominujete další přátele… A dál to znáte, protože jsme vám o pivní výzvě již pár slov napsali (objevit.cz/nova-vyzva-facebooku-pul-litru-piva-na-ex-t54102). Dnes se podíváme na další „inteligentní“ výzvu. Alkoholických výzev přichází stále více a oproti nim byla pivní výzva roztomilá a nevinná. Nebudu tu nic dlouze psát. Prostě se podívejte na video a udělejte si svůj vlastní názor…

vodka

Proč další výzvy?

Většinu lidí začala pivní výzva velmi brzy nudit. A jak to tak bývá, Facebook společně s nudou dali hlavy dohromady a opět rozdělili národ na dva tábory.

Jeden tábor je znechucen povrchností a otravností her na sociálních sítích. Druhý tábor je pouze unuděn k smrti a snaží se nějak zabavit. A tak je Facebook, adrenalin a hloupost nabádají zkoušet ještě větší hlouposti než pivní výzvu.

Nejhorší na tom všem zůstává, že nejde jen o hlouposti. Novější výzvy jsou také daleko nebezpečnější.

Možná někdo z těchto pokušitelů osudu velmi brzy získá Darwinovu cenu (www.darwinawards.com).

Zdroj: www.youtube.com

Obrázek: www.lwwarehouse.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru