Pilulka.cz nabízí unikátní dopravu léků v Praze

Lékárenská skupina Pilulka, která na tuzemském trhu působí tři roky, spustila unikátní službu zvanou Pilulka Auto. Od dnešního dne nabízí expresní dopravu léků v Praze do 60 minut od objednání, přičemž cena za přepravu je stejná jako cena dopravy klasické. A vybrat si můžete z 10 tisíc lékárenských produktů, které jsou k dispozici takřka okamžitě.

Síť lékáren Pilulka, která je pod záštitou sourozenecké dvojice Martina a Petra Kasy, zaměstnává 180 pracovníků po celé České republice. Vedle internetových lékáren Pilulka.cz a Pilulka.sk provozuje také více než 20 kamenných poboček.

Martin Kasa

Martin Kasa s přepravním automobilem

„V současné době již zákazníci nemusí chodit pouze do sítě růžových Pilulka Lékáren, ale mohou s maximálním komfortem využít naší nové služby. Jako hlavní benefit této služby vidíme možnost doručení léků seniorům až do bytu bez nutnosti čekat na pošťáka,“ vyjádřil se k nové službě Martin Kasa, spolumajitel lékárenské společnosti.

Unikátní službu Pilulka Auto by mohly využívat také maminky pečující o své děti. Většinou si nemohou odskočit do lékárny pro potřebné léky, přičemž expresní doprava tento problém řeší.

IMG_0026

Tým lékárenské skupiny Pilulka

„A v neposlední řadě je služba určena všem, kteří si váží svého drahocenného času,“ dodává Martin Kasa.

V České republice zatím podobnou službu nenabízí žádná z lékáren, ať už kamenných či internetových. A brzy by se mohla rozšířit také do dalších českých a slovenských měst.

IMG-047

Zákazníci budou mít léky do 60 minut od objednání.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru