Dnes vyšlo 15 článků

Pilulka.cz chce letos otevírat kamenné pobočky

Již více než rok je nabídka on-line lékáren bohatší o nového konkurenta. Pilulka.cz, online platforma pro distribuci léků z ověřených lékáren, je dítětem bratrů Kasových. Jejich jména má většina čtenářů spojená s e-shopem Kasa.cz.

Pilulka.cz své cíle poctivě plní. V prosinci se e-shopu podařilo dosáhnout měsíčního obratu přesahujícího 10 milionů korun.V jeho portfoliu je 81 partnerských lékáren. Před koncem minulého roku dostali zákazníci možnost si vyzvednout své zboží přes síť výdejen Zásilkovna. Pro ještě větší komfort je ale v plánu vybudovat i vlastní síť kamenných poboček, jak prozradil Martin Kasa.

Bez názvu

Konkurence mezi on-line lékárnami sílí

Pilulka.cz běží od července 2013. Projekt vybudovali bratři Kasové ve spolupráci se Sdružením nezávislých lékáren CoPharm. Cílem bylo utvořit prostor pro lékárny, které chtějí svoje produkty prodávat také on-line.

On-line farmaceutický průmysl přitom roste. Jedničkou na trhu je stále Lékárna.cz, která se na rozdíl od Pilulky věnuje přímému prodeji léků. Také ona umožňuje jak osobní odběr v Zásilkovnách, tak i v partnerských lékárnách.

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru