Dnes vyšlo 15 článků

Pikantní reklama na hamburger s obnaženými slečnami a spoustou slaniny

pikantní reklama

Hvězdami pikantního reklamního spotu jsou tyto obnažené slečny, Zdroj: YouTube (screenshot z videa)

Společnost Carl’s Jr. má pod svými křídly řetězec restaurací s rychlým občerstvením, ve kterých nyní zavádí nový hamburger s názvem Bacon 3-WAy Burger. V reklamní kampani, která má spotřebitele seznámit s novým hamburgerem, společnost vsadila na obnažené pozadí sličných slečen.

Hvězdami reklamy jsou Genevieve Morton, jihoafrický vzor pravidelně se objevující ve Sports Illustrated Swimsuit Issue, Emily Sears, australská modelka s 3,3 miliony sledujících na Instagramu, a Elena Belle, Playboy Playmate a švédsko-španělská modelka.

Název hamburgeru obsahuje písmeno „tři“, a proto se řetězec rozhodl hned pro tři obnažená ženská těla. Užijte si záběry na ženské pozadí, vaření a míchání. A můžete se podívat i na pikantnější verzi, ve které nechybí lesbické hrátky.

Zdroj: Forbes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru