Tisková zpráva: Philips obnovuje svoji nejnižší řadu televizorů cenově velmi výhodnými Full HD modely nabízejícími výkonný zvuk

Philips odhalil nové LCD televizory řady 3000. Modely poskytují Full HD obrazovky a výkonnou zvukovou výbavu. Jsou určeny spotřebitelům, kteří požadují lehce ovladatelné televizory s vysoce kvalitním obrazem, vynikajícím zvukem a konektivitou za velmi slušnou cenu. Úhlopříčky řady 3000 začínají na 81cm (32’) a končí na 119cm (47’). Představují skvělou volbu pro spotřebitele, kteří hledají druhý nebo jen cenově dostupný, dále rozšiřitelný, digitální plochý televizor jako náhradu za starý typ. Modely řady 3000 budou v Evropě, Rusku, na Středním Východě a ve vybraných státech Latinské Ameriky, Asie a Tichomoří dostupné v průběhu druhého čtvrtletí roku 2012.

Čistý obraz doplněný živým zvukovým zážitkem

Všechny panely řady 3000 poskytují vysoce kvalitní obraz ve formátu 16:9 a Full HD rozlišení a zobrazují tak jasné a přirozené snímky s rozsáhlou škálou barev a plným detailem černé. Díky podpoře 100Hz Perfect Motion Rate se rychlé akční scény na obrazovce zobrazují čistě a přesně. Bohatý zážitek ze sledování televize se opírá také o prvotřídní zvukovou výbavu. Výkonné zesilovače a reproduktory vytvářejí dojem prostorového zvuku.

Široký výběr rozhraní pro připojení k periferiím

Konektivita představuje základ současného digitálního životního stylu. Philips vybavil nové modely řady 3000 širokým výběrem snadno přístupných rozhraní a portů včetně USB a HDMI. USB port a prohlížení obsahu disku na obrazovce umožňují snadný přístup k obrázkům, filmům a hudebním souborům uloženým na USB discích. Tři porty HDMI umožňují vstup video i audio signálu beze ztráty kvality. Díky podpoře Philips Easylink (HDMI-CEC) mohou uživatelé ovládat většinu funkcí připojeného DVD či Blu-ray přehrávače, set-top boxu nebo domácího kina jediným dálkovým ovladačem. Televizory řady 3000 rovněž disponují integrovaným digitálním tunerem pro příjem digitálního vysílení bez set-top boxu.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru