Dnes vyšlo 15 článků

Petra Nováčková povede HR skupiny AutoBinck

Mgr. Petra Nováčková doposud působila jako HR manažerka společnosti AutoBinck CZ. Ale nyní nastoupila na pozici HR Manager ACDR (AutoBinck Car Distribution and Retail) a povede oblast Human Resources celé skupiny AutoBinck Group ve střední Evropě.

Petra Nováčková bude mít na starosti mimo jiné rozvoj a implementace veškerých HR oblastí v jednotlivých společnostech skupiny, a to zejména v oblasti náboru zaměstnanců a jejich individuálního rozvoje a vzdělávání. Zajímavou novinkou bude také implementace projektu pro podporu rozvoje talentů v rámci skupiny.

mgr-petra-novackova

Petra Nováčková v oblasti HR působí už dlouhá léta. V období od roku 2002 do roku 2006 pracovala jako HR manažerka pro vzdělávání ve společnosti Valeo Compressor Europe. Od roku 2010 stále v čele oddělení HR společnosti AutoBinck pro Českou republiku a Slovensko, která spadá do skupiny AutoBinck Group.

Vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze, a to konkrétně obor Andragogika a řízení lidských zdrojů.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru