Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Petra Gubíková novou ředitelkou prodeje v Up ČR

Petra Gubíková novou ředitelkou prodeje v Up ČR

Na pozici ředitelky prodeje společnosti Up ČR (dříve Le Chèque Déjeuner), která nabízí benefitní programy a specializuje se na lidské zdroje a personální poradenství, nastoupila Petra Gubíková. Jejím hlavním úkolem bude nastavení efektivní spolupráce mezi týmy v přímém prodeji a hledání nového potenciálu v oblasti prodeje. Kromě toho provede klienty Up ČR přechodem na elektronické produkty – eStravenku a využívání benefitů prostřednictvím internetové aplikace Gallery Beta.

Petra Gubíková má bohaté zkušenosti v oblasti obchodu a prodeje. Před svým působením ve společnosti Up ČR působila jako obchodní ředitelka ve společnosti Balírny obchodu Praha a jako obchodní ředitelka a členka představenstva společnosti ALIMA značková potravina, patřící do skupiny Agrotrade.

Pro společnost Up ČR pracuje od roku 2007 na pozici regionální ředitelky, kde nesla zodpovědnost za aktivity obchodních zástupců v regionu Praha a střední a východní Čechy. Sama se pak věnovala obchodním aktivitám u TOP zákazníků společnosti Up ČR.

Gubikova_pers

Během svého působení na nové pozici chce Gubíková maximálně využít silných stránek obchodníků, nadchnout lidi pro další projekty a naučit je pracovat s vlastní energií. „Moje zkušenost je, že když jsou lidé kolem mě spokojení, úspěch přichází velmi rychle. Proto je mým cílem v nové funkci spokojený zaměstnanec, který má motivaci pracovat, ať už jde o mé kolegy nebo o zaměstnance našich klientů.“

Up Česká republika s.r.o., která zahájila své působení na českém trhu v roce 1995, je součástí mezinárodní skupiny Up Group, která dnes působí v 21 zemích celého světa. Up ČR se specializuje na lidské zdroje a personální poradenství, ale nabízí rovněž inovativní řešení v oblasti marketingu a strategického rozvoje firem. Schopnost analyzovat aktuální situaci klientů a navrhovat a uvádět do praxe efektivní benefitní systémy a věrnostní programy, řadí společnost Up ČR k lídrům trhu určujícím trend v této oblasti.

Zdroj, text/foto: upccz.cz

Štítky: , ,

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru