Petr Vejrážka je novým šéfem obchodního oddělení H1.cz

Marketingová agentura H1.cz má nového šéfa obchodního oddělení. Do této funkce od června nastoupil Petr Vejrážka. Jedná se o novou pracovní pozici, v agentuře doposud tuto funkci zastávali account manažeři.

AAEAAQAAAAAAAAkFAAAAJGEyYmFmNmYzLTRhYmMtNGExNy1iOTI5LTQzZTI4NWUwYzBlYw

Petr Vejrážka, který nyní zastává funkci šéfa obchodního oddělení v marketingové agentuře H1.cz, předtím v H1.cz vedl tým Social Ads specializující se na kampaně na Facebooku a na Instagramu.

Řídil tak reklamu na sociálních sítích pro řadu významných klientů, jako například Škoda Česká republika, UniCredit Bank, Česká spořitelna, Cetelem, Česká pojišťovna, IKEA, Tesco, Sony atd. Než nastoupil do H1.cz, působil jako Digital and Social Media Manager ve společnosti Crocodille.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru