Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Petr Vančura se jako nový Commercial Director agentury Mindsquared zaměří na měnící se klientské potřeby

Petr Vančura se jako nový Commercial Director agentury Mindsquared zaměří na měnící se klientské potřeby

Na pozici Commercial Directora v agentuře Mindsquared nově nastoupil Petr Vančura, který obdobnou roli dosud zastával ve společnosti GroupM. Za sebou má rovněž pětileté působení ve společnosti MediaCom. V mediální agentuře Mindsquared se chce zaměřit zejména na obchodní jednání s klienty i externími dodavateli a přizpůsobení služeb i souvisejících procesů současným tržním potřebám.

V Mindsquared bude mít Petr Vančura na starost zejména budování vztahů s klíčovými partnery a nastavování obchodních podmínek. Jednou z priorit pro následující období je pro Vančuru také adaptace agentury na probíhající změny klientských potřeb a modernizace zaběhlých procesů. „Nejzajímavější výzvu cítím v aktualizaci procesů, které jsou na trhu už roky zažité, ačkoliv pomalu přestávají odpovídat potřebám současných klientů. Klienti dnes požadují stále větší flexibilitu, chtějí své záležitosti řešit bez dlouhodobých závazků a úkolem agentur je na tuto změnu reagovat. je od začátku budována lidmi se stejnou vizí, a proto věřím, že má potenciál být v této oblasti průkopníkem,” dodává Petr Vančura, nový Commercial Director agentury Mindsquared.

Vančura získal bohaté zkušenosti v dlouhodobém řízení klientských i dodavatelských kontraktů a závazků ve společnosti GroupM. Právě vztahy s partnery mají zásadní dopad na celkový úspěch a profitabilitu agenturního byznysu.

Agentura Mindsquared vznikla jako mediální divize nové konzultační skupiny Mind2FLO, o jejíž vznik se zasadil Jan Galgonek společně s investičními skupinami KKCG Karla Komárka a Rockaway Capital Jakuba Havrlanta. Mind2FLO v sobě spojuje expertízu v médiích, obsahu, technologiích a e-commerce. Mezinárodní skupina má ambici konkurovat největším hráčům na poli médií a technologií.  

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru