Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Petr Studnička se stal členem dozorčí rady ADMEZ

Petr Studnička se stal členem dozorčí rady ADMEZ

Generální ředitel kontaktních center Conectart, Petr Studnička, se stal členem dozorčí rady Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu ADMEZ. Do nové pozice byl jmenován 22. 5. 2019 a jeho hlavními prioritami je posílení etiky v oboru, zviditelnění asociace, a především co největší edukace trhu.

„S Conectart jsme členy sdružení ADMEZ již několik let, svou účast tak vnímám jako další významný posun. Myslím, že je potřeba podporovat aktivity, které přispívají ke zlepšení podmínek na trhu a v odvětví, trošku to beru i jako svou povinnost,“ říká Petr Studnička, generální ředitel Conectart.

ADMEZ je profesním sdružením právnických a fyzických osob podnikajících v přímém marketingu a prodeji na dálku. V rámci České republiky je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu, na mezinárodním poli pak Federace evropského přímého a interaktivního marketingu (FEDMA) a Evropské konfederace kontaktních center (ECCCO).

Conectart již více než 10 let poskytuje komplexní služby kontaktního centra českým i zahraničním zákazníkům. Ve svém portfoliu má řadu významných společností, například Českou spořitelnu, Samsung, MND, AmRest nebo SAZKAmobil. Conectart vznikl spojením společností Informační linky a Direct Communication. V roce 2017 akvíroval další kontaktní centrum Quality Brands. Sloučením těchto společností vznikl jeden z největších operátorů v oblasti „Business Process Outsourcingu“ (BPO) v České republice, kde v současné době pracuje téměř 1000 zaměstnanců. Společnost Conectart s.r.o. je členem investiční skupiny KKCG.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru