Petr Studnička povede telemarketingovou firmu z portfolia KKCG

Generálním ředitelem a jednatelem telemarketingové společnosti Conectart se od počátku roku 2017 stal Petr Studnička, který tak nahrazuje Milana Roušara.

Petr Studnička ve společnosti působil jako obchodní ředitel od roku 2016. Od ledna 2017 však zastává pozici generálního ředitele a jednatele.

petr-studnicka

Zdroj: LinkedIn

K 1. červenci 2016 vznikl Conectart, a to sloučením společností Informační linky a Direct Communication (Dircom), která patřila právě Petru Studničkovi. Conectart spadá do portfolia mezinárodní investiční skupiny KKCG, kterou má pod svými křídly podnikatel Karel Komárek. Conectart se chce pod vedením Petra Studničky stát do 4 let největším BPO operátorem v České republice.

„Potenciál vidíme v aktivním volání (akvizice, prodej po telefonu, x-sell, up-sell). Loni jsme se dobře etablovali v aktivním telemarketingu, kde byl meziroční nárůst kolem 150 %,“ říká Petr Studnička.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru