Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Petr Slavíček je nový Managing Partner poradenské společnosti BDO

Novým Managing Partnerem auditorské a poradenské společnosti BDO je od dubna letošního roku Petr Slavíček, který na pozici nahrazuje dosavadního partnera Vlastimila Hokra. Petr Slavíček se zaměří na užší spolupráci napříč různými týmy ve společnosti a na další zlepšování služeb pomocí nejmodernějších technologií.

Petr Slavíček ve své nové roli nahrazuje zakládajícího partnera BDO v České republice Vlastimila Hokra, který se zaměřoval na mezinárodní styky. „Jako aktuální cíl si kladu rozvoj těsnější spolupráce mezi jednotlivými týmy ve skupině BDO v České republice a využití moderních softwarových nástrojů pro naplnění naší vize být leader v poskytování výjimečných služeb našim klientům,“ uvádí Petr Slavíček.

S BDO Petr Slavíček spolupracoval již během studií Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Celou svou dosavadní kariéru pracuje v oddělení auditu, zabýval se audity finančních institucí, subjektů veřejného sektoru, například státních fondů, a aktuálně především podnikatelských subjektů. Nad tento rámec se věnuje také problematice rozpočtových a neziskových organizací. Zabývá se problematikou IFRS, finančních derivátů, zajišťovacího účetnictví a také lektorskou činností. Je auditorem registrovaným Komorou auditorů České republiky.

Slavicek

Ve volném čase sleduje ragby, jehož byl až do ukončení studií aktivním hráčem. Mezi jeho koníčky patří také cestování a historická literatura. Petr Slavíček je ženatý a má dva syny.

Zdroj, text/foto: bdo.cz

Štítky: ,

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru