Tisková zpráva: Petr Petrášek na pozici IT ředitele Bohemia Energy

Petr Petrášek na pozici IT ředitele Bohemia Energy

Energetická skupina Bohemia Energy představuje novou posilu ve svém vedení: novým IT ředitelem se stal Petr Petrášek.

Petr Petrášek v pozici ředitele IT oddělení Bohemia Energy využije svoji více než dvacetiletou zkušenost z IT, a to jak v oblasti projektové, konzultační, tak i manažerské. Řadu let působil na různých pozicích ve společnosti RWE, naposledy více než devět let jako vedoucí oddělení Telekomunikací. Před nástupem do Bohemia Energy se věnoval rozvoji poskytování outsourcingových služeb. Během své kariéry věnoval nemálo času optimalizacím interních řešení zákazníka v návaznosti na nové cloudové technologie.

BE_Petr Petrášek

Ve své funkci bude mít na starosti nejen rozvoj infrastrukturních, aplikačních a helpdeskových služeb, ale i stanovení budoucí podoby ICT služeb v celé skupině Bohemia Energy.

O Bohemia Energy

Skupina Bohemia Energy je s více než 1,1 milionem zákazníků a ročním obratem přes 16,23 miliard korun největším uskupením alternativních dodavatelů energií v České republice a na Slovensku. Kromě dodávek elektřiny a plynu poskytuje i finanční služby, včetně financování úsporných řešení domácností a finančního plánování. Skupinu tvoří pět energetických společností – lídr skupiny, největší alternativní dodavatel energií v České republice, Bohemia Energy, společnosti Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a největší alternativní dodavatel energií na Slovensku, společnost Slovakia Energy. Do skupiny dále patří finanční společnosti Bohemia Energy Finance a BEplan.

Zdroj, text/foto: bohemiaenergy.cz

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru