Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Petr Kymlička a Radovan Hauk se stali jednateli a společníky Moore Czech Republic

Petr Kymlička a Radovan Hauk se stali jednateli a společníky Moore Czech Republic

Poradenská společnost Moore Czech Republic vznikla připojením dřívější BDO Advisory k mezinárodní síti Moore Global. V jejím vedení jsou i nadále přední čeští odborníci na manažerské poradenství a corporate finance Petr Kymlička a Radovan Hauk.

Petr Kymlička(56) působí v manažerském a transakčním poradenství již od roku 1994 a věnuje se zejména poradenství a optimalizačním projektům v oblasti organizace a řízení. Během posledních 10 let se profiluje hlavně v oblasti corporate finance, kde jeho tým patří k nejúspěšnějším na tuzemském trhu.

Petr_Kymlicka_Moore

Radovan Hauk(46) působí v poradenství již od roku 1997. Specializuje se především na oblasti personálního řízení a organizace, controllingu a zvyšování výkonnosti. Patří k významným odborníkům ve veřejném sektoru, a to především ve sféře sociálních služeb.

Radovan_Hauk_Moore

Společnost Moore Czech Republic se věnuje zejména manažerskému poradenství a corporate finance. Během posledních let zaznamenala v tomto segmentu rychlý růst v rámci celého středoevropského regionu. Mezi své zákazníky získala řadu velkých a středních podniků, jakož i institucí veřejného sektoru. Mezi nejvýznamnější oblasti jejího působnosti spadá průmysl a energetika, sociální služby, veřejná správa, ale také například IT nebo telekomunikace. Aktuálně společnost Moore Czech Republic buduje kapacity v oborech auditu, daňového poradenství a outsourcingu účetnictví.

Součástí společnost Moore Czech Republic jsou též její dceřiné společnosti zaměřené na IT služby a vzdělávaní.

O Moore Global

Moore Global je jedna z největších mezinárodních sítí auditorských a poradenských společností s více než 30 000 pracovníky ve více než 260 nezávislých firmách a 110 zemích.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru