Petr Koubek nastupuje jako kreativní ředitel do LCG New Media

Digitální agentura LCG New Media rozšiřuje svůj tým, neboť pod svá křídla nabrala řadu nových klientů. Pozici kreativního ředitele zaplnil Petr Koubek a pozici senior community manager zase Daniela Suchanová, která bude mít na starosti kampaně na sociálních sítích. 

Petr Koubek doposud působil v digitální agentuře Motion Media, tedy nástupnické Etnetera Motion. Během své kariéry pracoval také jako editor a redaktor v České televizi, Mladé frontě Dnes a Českém rozhlasu. Podílí se na programu pravidelných přehlídek krátkých filmů iShorts a píše scénáře, přičemž napsal například scénáře pro pořady Naše tradice a Národní klenoty.

petr koubek

Petr Koubek, Zdroj: LinkedIn

„Pro velkou část portfolia našich klientů děláme strategie a kampaně na sociálních sítích, obsazení pozice kreativního ředitele bylo logickým vyústěním rozvoje agentury. Petr bude důležitým článkem v přípravě kreativních nápadů a směřování kampaní klientů. Daniela působí v agentuře už tři roky, proto se teď posunuje na seniorní pozici a povede tým community managerů,“ řekl Vojtěch Lambert, ředitel agentury.

Digitální agentura LCG New Media pracuje pro několik významných brandů, jako jsou Omega Pharma, Bubbleology, Galerii Harfa, slovenský YouTube festival U Fest, BTL, Beehive, VW Wachal, Inventi a další. V minulosti pracovala pro Českou spořitelnu, Asus, Tour Espana, pojišťovnu ERV, Ergo, Ferring či České energetické centrum.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru