Pětiletý fotograf má už 144 000 sledujících na Instagramu

Fotograf National Geographic – Aaron Huey – vyrazil v roce 2014 na cestu kolem West Coast. Vzal s sebou svého tehdy čtyřletého syna, s nímž chtěl sdílet zábavu. Koupil mu fotoaparát a byl neuvěřitelně nadšený, když ve svém synovi viděl potenciál.

„Ve věku čtyř let byl Hawkeye otevřený čemukoliv. Stříleli jsme s lukem a šípy, hráli jsme si s legem a kreslili jsme si,“ řekl Huey. „Byli jsme otec a syn na naší první společné cestě daleko od mámy.“

hawkeye-huey

Pětiletý fotograf Hawkeye

V současné době má Hawkeye 144 000 sledujících na svém účtu na Instagramu. Stejně jako jeho otec, tak i Hawkeye je nyní zastoupen společností National Geographic. Na Kickstarteru hledal pětiletý chlapec podporu pro vydání své první publikační práce. Cílem bylo vybrat 35 000 dolarů a konečná částka se vyšplhala na 47 189 dolarů.

obr 1

Otec a syn cestovali ze Seattlu do Salton Sea v jižní Kalifornii. Cílem bylo postavit a spát v pevnosti v poušti.

obr 2

Během cesty, kdy šli k rodeu, zdolali hory a navštívili původní americké trhy.

obr 3

Huey se rozhodl svému synovi pořídit vlastní fotoaparát.

obr 4

Aaron Huey má na svém Instagramu více než 607 000 sledujících. Pravidelně přispívá na Instagramu national Geographic.

obr 5

Na Instagramu Aarona se objevili zájemci o chlapcovi fotografie. Jelikož Aaron nechtěl zaplavit svůj účet, založil svému synovi vlastní účet na Instagramu. Během jednoho dne získal 10 000 fanoušků.

obr 6

Čím jsou snímky Hawkeye tak zvláštní? Jsou totiž focené z výšky tří stop nad zemí. To je úhel, ze kterého vidí jen děti.

Zdroj / Foto: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru