Petigram: Sociální síť pro vaše mazlíčky

Petigram: Sociální síť pro vaše mazlíčky

Hodně z nás již využilo sociální síť k tomu, aby zde nahráli fotky svých mazlíčků. Nyní dokonce vznikla i sociální síť jenom pro mazlíčky. Petigram je nová aplikace pro chytré telefony, která se zaměřuje na zábavu a interakci zvířat. Dobře, ve skutečnosti se jedná o jejich majitele, ale myslím že nás chápete.

Petigram vznikl, aby majitelé mazlíčků a jiný milovníci zvířat se mohli lépe spojit s jejich oblíbenými zvířatky. Uživatelé Petigramu sdílejí fotky jejich oblíbených mazlíčků, sledují ostatní uživatelé a ziskávají nové přátele.

Členové se mohou s ostatními spojit i pomocí společných nároků na mazlíčky, či se mohou naučit více o různých rasách nebo kde adoptovat zvířata. Petigram je takovou kombinací Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Petigram - Aplikce pro iOS Petigram - aplikace pro milovníky zvířat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lze zde procházet profily ostatních uživatelů, psát jim na zeď, komentovat jejich fotky. Zároveň je zde přitom zabudovaná aplikace na úpravu fotek -  např. vložení rámečků nebo vložení textu. Od vložení textu do fotek si autoři slibují mnohé.

Například uživatelé se nebudou muset bát o šíření jejich fotek bez uvedení zdroje, jak se stává na ostatních sociálních sítích. Kromě mobilní aplikace uživatelé mohou kontrolovat aktualizace a své fotky pomocí webových stránek.

Tvůrci této aplikace věří, že Petigram je perfektní pro lidi, kteří nechtějí svými fotkami mazlíčků otravovat své přátelé či obchodní partnery na ostatních sociálních sítích.

Zatím je aplikace dostupná pouze na zařízení s iOS přes Apple App Store.

Zdroj: appszoom.com, mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru