Peter Fecko povede PR agenturu Grayling

Agentura Grayling spojila českou a slovenskou pobočku. Obě kanceláře nyní vede Peter Fecko, který doposud působil jako ředitel slovenské pobočky. Ivo Mareš, který vedl české zastoupení Graylingu od roku 2017, z agentury odešel.

„Cíleným propojením vedení v Česku a na Slovensku dojde ke koordinaci komunikačních aktivit, která přinese výhody pro klienty působící na obou trzích,“ tvrdí Jan Šimůnek, šéf Graylingu pro kontinentální Evropu.

peter fecko

Zdroj: LinkedIn

Peter Fecko v PR agentuře působí už přes 18 let, přičemž se podílel na realizaci lokální a nadnárodní komunikační kampaně pro firmy působící v různých odvětvích. Zabývá se oblastí public affairs, corporate reputation managementem, krizovou komunikací a issues managementem. Jako strategický manažer koordinuje aktivity zaměřených na hledání nových příležitostí.

Během své kariéry Peter Fecko pracoval i jako prezident Asociace Public Relations Slovenské republiky a předseda představenstva Britské obchodní komory na Slovensku.

„Cílem je maximalizovat synergii mezi oběma pobočkami jak z pohledu práce pro aktuální klienty, tak z pohledu akvizičních aktivit. Zároveň plánujeme rozšiřovat nabídku komunikačních služeb,“ říká Peter Fecko.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru