PetBot: Selfie vychytávka pro vaše domácí mazlíčky

PetBot je první inteligentní zařízení, díky kterému budete moct být se svým miláčkem i na dálku. Přístroj je vybavený high-tech kamerou, která snímá vašeho miláčka tak, aby vám poslal selfie.

Bojíte se nechat vašeho domácího mazlíčka doma samotného? Máte strach, že by něco provedl? PetBot tento problém vyřeší! Pokud se váš mazlíček dostane do oblasti kamery, vypadne mu dobrota, kterou jste mu nachystali. A vám se během chvilky na mobilní telefon odešle fotografie či video. Jak vidíte na obrázku níže, lze jej použít na hlídání  psů, koček ,ale také králíků.

PetBot je úplně první inteligentní zařízení, které umožní vašemu mazlíčkovi, aby vás kontaktoval.

ppppp

PetBot může fungovat i jako dokonalý doplněk do bytu

Přístroj PetBot můžete umístit kdekoli v domě. Poté co se váš mazlíček bude pohybovat poblíž kamery, začne hrát zvukový klip nebo uslyší váš hlas, který ho bude lákat k tomu, aby se přiblížil ještě blíž.

pet

Je potřeba to ještě pořádně dopilovat…

Testování prototypů probíhá v sítí útulků v Kanadě a testují se všechny možné způsoby, jak by bylo možné PetBot ještě víc vylepšit. Je potřeba dbát na to, aby se zvířata necítila nervozně. K usnadnění stresujícího prostředí útulku, má PetBot dokonce i přírodní zvuky, které hrají v různých intervalech – vítr, cvrlikání ptáku a šum listí.

Pokud vás tento projekt zaujal, můžete ho podpořit na stránkách Indiegogo.

Zdroj: Indiegogo

Komentáře

Nahoru