Dnes vyšlo 15 článků

Pět teenagerů vynalezlo kufr, který řeší největší problém se zavazadly

Turisté na letišti se velice často setkávají s problémem, že někde zavazadlo zapomenou, případně ho ztratí. Je také nepříjemné tahat těžká zavazadla za sebou. Nový vynález, se kterým přišlo pět libanonských teenagerů, má tyto neduhy odstranit.

Teenageři vynalezli speciální kufr, který nikdy neztratíte. Zavazadlo nemusíte tahat za sebou, protože samo vás bude následovat. Zavazadlo je vybavené senzory a infračerveným systémem. Majitel má na noze náramek, který je se zavazadlem propojený. Kufr na kolečkách bude následovat cestu náramku.

Nespornou výhodou je, že je zavazadlo opatřeno GPS, tudíž můžete sledovat jeho aktuální polohu. Pokud se vám někde ztratí, najdete ho prostřednictvím mobilní appky.

Zdroj / Foto: Techinsider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru