Pes fotograf? Ano, díky nové technologii je to možné!

„Heartography“ je typ fotografie, která je vytvořena automaticky na základě pocitu štěstí. Jde o biologické signály štěstí, díky kterým jsou automaticky vytvářeny snímky. A právě psi, kteří oplývají štěstím velmi často, byli žhavým kandidátem k vyzkoušení této technologie.

Existují fotografie, které vznikly pouze díky biologickému pocitu štěstí. Jedná se o jedinečnou technologii, která na základě těchto biologických signálů vytváří snímky v daném okamžiku. 3D tištěný obal na fotoaparát s popruhem se aktivuje v případě, že je jeho nositel šťastný.

Jak to funguje?

Elastický popruh sleduje činnost srdce a jakmile se rozbuší, do fotoaparátu je skrz bluetooth odeslán požadavek, na jehož základě je vytvořen snímek. Průkopníkem heartography je pes Grizzler. Jeho fotografie jsou trochu rozmazané, ale možná, že to chce jen jeho umění trochu lépe pochopit 🙂.I vy si můžete dát popruh kolem krku, pokud chcete fotografii z okamžiku, kdy budete naplnění štěstím při pohledu na vašeho psa. 🙂

 

zdroj:   mashable.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru