Pes do paneláku ? Někdy týrání zvířat !

Pes do paneláku ? Někdy týrání zvířat !

Co Váš pejsek v panelovém bytovém domě NESMÍ dělat !

  • Večer mezi 22. a 6. hodinou nesmí štěkat, vít a rušit sousedy při sledování televize a při “rozšiřování obyvatelstva” České republiky.
  • Čůrat sousedům po dveřích a futrech
  • Kakat na rohožky a do  bot sousedům
  • Kousat sousedy místo dání packy na pozdrav
  • Pokud je pejsek větší a těžký, tak  nesmí skákat na lidi, aby je povalil na zem jako policejní a vojenský psy při ukázkách prací integrovaného záchranného systému, aby si zlepšili mediální obraz a PR, že dělají i užitečné věci než,  shánění lobbistů na vylepšení platů ředitelů, jejich zástupců oddělení korupčními úplatky.

Co péče o psa obnáší ?

  • Kupování granulí, ale ne všechny co se prodávají v běžných nemusí hafíkovi vyhovovat a o mase v konzervách ani nemluvím (cca 4 až 8% masa)
  • Venčení každé 4 hodiny a pro vás chození po schodech dolů a nahorů pokud není v domě výtah a  za spouštění psa v horolezeckém postroji z okna někdo na vás zavolá Městskou policii za týrání zvířat. Malá plemena se musí nosit do schodů
  • Placení poplatků za psi městskému úřadu
  • Sbírání hovínek (nedoporučuji je dávat sousedkám v dárkovém balení – můžete skončit až na Polici České republiky)
  • Chození k veterináři a psích salónů krásy na stříhání délky srsti, účesy, zkracování drápků a hlavně placení a též různým pojišťovnám za pojištění zvířat a škod zvířaty způsobené.

Pes v bytě trpí a ve městě taky

Pejsek je živý tvor zvyklý na přírodu a není televizní povaleč s pivem v jedné ruce, s dálkovým ovládačem v druhé ruce a cigaretou v hubě. Potřebuje běhat s jinými psi a lézt po hárajících fenkách.

Potřebuje rovněž čuchat k “přírodě”, např. k počůraným kamenům od jiných psů, a žrát trávu, protože se tím i čistí.

Chození po trávě nenamáhá tolik  jeho polštářky na packách, jako po drsném betonu a asfaltu, i když se mu tím i brousí drápky

V zimě by měly silničáři majitelům psů kupovat regenerační krémy na packy pro psí miláčky, alespoň by pak neměly peníze na sůl a začaly konečně používat jiné ošetření chodníků a silnic než neekologickou sůl, aby nemusely majitelům zvířat kupovat regenerační krémy.

Navíc škrtit psa na metrovém vodítku ve městě, aby nevběhl do silnice uvazovat jej u obchodů a dávat mu košík je též právně sporné, zda je důležitější svoboda zvířete nebo ochrana lidí.

Pánové se psem pozor na penisy a šourky s varlaty

Už jsem četl na netu, i “zajímavosti” že jeden pán se mazlil se svým pejskem a měl hodně volné nohavičky u trenýrek, pes jimi prostrčil hlavu a kousl muže do jeho rozmnožovacího nástroje ! Jindy jiný pes muži ukousl šourek i s varlaty !

 

Komentáře

Nahoru