Perv Art: Dojemné a perverzní screenshoty na FB a Instagramu

Občas se na českém Facebooku objeví nějaká skutečně zajímavá stránka, která lidi šokuje. Někdy pozitivně, ale většinou negativně či přímo nechutně. Lidé si libují v podivných věcech a to je i důvod, proč se studentskému projektu Perv Art nejspíš bude dobře dařit.

Před pár dny jsme na Facebooku čirou náhodou objevili příspěvek, který vychvaloval účet @perverzni_art na Instagramu. Situaci jsme trochu prozkoumali a zjistili, že podle popisku na Facebooku je o studentský startup. A jelikož my o startupech píšeme moc rádi, rozhodli jsme se o tohle podělit.

Dvě stránky každého vztahu

názvu Perv Art je zřejmé, že obsahem stránky je jediné – perverzní umění. Skutečně se specializuje výhradně na umělecké obrázky, na nichž jsou screenshoty perverzních konverzací (možná by se hodilo i moderní slůvko sexting). Autoři tedy tvrdí, že místy jsou i dojemné. Prý se tím pádem na stránce snoubí dvě stránky každého vztahu.

No… Podívejte se na pár příkladů a udělejte si o tom obrázek sami.

pervart1

perv_art_2

perv_art

Perv Art má na Facebooku pouhých pár desítek lajků, na Instagramu se jim daří podstatně lépe.

Těžko říct, kdo za celou věcí stojí. Budeme prostě věřit tomu, že je to nadějný studentský startup.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru