Perličky z Fiverru

Fiverr je lídr v mikroslužbách. Na straně poptávky jsou lidé z celého světa mající 5 USD a připraveni je utratit. Na straně nabídky jsou naopak lidé, kteří jsou ochotni za 4 USD něco udělat (ano, Fiverr si natvrdo bere 20% provizi). Za jaké produkty a služby tam tedy můžete utrácet?

Jedním slovem: různé. My se podíváme na ty „ulítlejší”:

Přítelkyně na Facebooku: klasika, která v ČR zatím není moc rozšířená. Pohoňte si ego před kamarády a najměte si pohlednou slečnu na týden nebo dva, která vám oživí FB profil.

Posty na FB, Tweety atd.: Potřebujete na svůj web dostat více lidí? Určitě vám pomohou příspěvky na wally nebo tweety k hluchých uším robotů nebo mrtvých duší…

I will teach you SEO for $5: bez komentáře.

Loga: pokud je dobře umíte, můžete se jimi dost slušně živit. Pokud je neumíte nebo sbíráte praxi, můžete zkusit Fiverr. Osobně bych však s očekávánou kvalitou byl setsakra opatrný.

Na Fiverru samozřejmě najdete i velmi kvalitní služby, zejména pokud natrefíte na nějakého přičinlivého a zdatného Inda. Z obchodního hlediska bych na to však rozhodně nespoléhal a přenechal bych Fiverr oblasti zábavy a utrácení přebytečných peněz.

Komentáře

Nahoru