PEPSI COLA CHYSTÁ SMARTPHONE? CHTĚJÍ SNAD DOBÝT MOBILNÍ TRH?

Výrobce sladkých vod a nápojů Pepsi chystá něco opravdu velkého. Nejnovější informace nasvědčují tomu, že chystají vydat Android telefon s 5,5 palcovým displejem a rozlišením 1080p, 2GB operační paměti a s 13 MPx fotoaparátem. Dělá si z nás výrobce bublinkového nápoje jen legraci?

Na čínské sociální síti zvané Weibo se dnes na oficiálním účtu Pepsi ukázala fotografie, kde se firma snaží nenápadně pochlubit produktem, který si říká „Pepsi Phone“. Zde však nelze čekat jen provázkem propojené plechovky, myslí to evidentně smrtelně vážně. Dokonce na internet utekly již první neoficiální informace.

Nějak takto vypadá ta fotka, akorát netuším, zda z ní budete moudřejší

Nějak takto vypadá ta fotka, akorát netuším, zda z ní budete moudřejší

Revoluční telefon od Pepsi coly?

Smartphone by se měl nazývat Pepsi P1 a technické parametry nasvědčují, že by to mohla být opravdu cool záležitost. Co se od Pepsi phonu očekává?

  • Displej s rozlišením 1080p o velikosti 5,5“.
  • Operační paměť o velikosti přijatelných 2 GB.
  • Procesor s taktováním 1,7 GHz.
  • Baterie s obvyklou výdrží 3 000 mAh.
  • Nesmí chybět také 13 MPx fotoaparát.

A kdo bude Pepsi pomáhat ve splnění cíle?

Pepsi nepůjde do výroby smartphonu logicky sama. Vždyť produkují ty nejlepší sycené nápoje, šli by proto sami proti sobě. Společnosti mají proto přijít na pomoc odborníci od zatím neznámého výrobce. Soudě dle předběžných obrázků můžeme odhadovat, že se bude jednat o Huawei. Ale necháme se překvapit.

pepsi-smartphone

Kolik bude Pepsi P1 stát?

Odhadovaná cena androidího smartphonu se nedá ještě s jistotou stanovit. Můžeme jen říct, že se předpokládá částka kolem 5 tisíc korun. Což lze nazvat jako cenový standard podobných modelů na čínském trhu. Ale kdo ví, třeba z toho udělá Pepsi další marketingový tah…

Komentáře

Nahoru