Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Pepa.cz fotí dealy na Instagram

Pepa.cz fotí dealy na Instagram

Nejen pro navýšení brand awareness, ale i ke komunikaci konkrétních dealů využívá Pepa.cz svůj nový instagramový profil. V letní sezoně se spoléhá na vlastní profesionální fotky českých a slovenských měst a lokalit, které mají podpořit nabídku domácích zájezdů. V plánu je virální dosah tisícovek uživatelů doposud nezasažených cílových skupin.

Své uživatele, a vlastně nové i stávající followery, tak chce Pepa.cz inspirovat krásami české a slovenské přírody a zajímavými místy, které stojí za to navštívit. Kontent, který pro Instagram Pepa.cz pořizuje, dále plánuje využívat na dalších sociálních sítích, na portálu samotném a přidruženém blogu Pepa.cz.

Pepa.cz se zároveň spojil s komunitou instagramistů – s jejími předními představiteli začíná spolupracovat na pořizování a tematickém rozvíjení atraktivního kontentu. Vyzývá také všechny aktivní instagramisty s nápadem, aby se do spolupráce nebáli zapojit.

„Ve spolupráci s naší PR agenturou jsme se rozhodli založit Instagram a denně tam přidávat profesionální fotografie, které sami pořizujeme z lokalit našich cestovatelských dealů. Zároveň chceme přibližovat život v Pepovi a představit tak zákazníkům naše pracovní zázemí. Instagram se tak stává dobrým kanálem, jak oslovit cílovou skupinu, která se s brandem Pepa.cz zatím nesetkala,“ uvádí Jana Bačová, šéfka marketingu Pepa.cz.

Instagram: Instagram.com/pepa_cz  nebo #pepa #pepacz
Blog:
https://www.pepa.cz/blog/

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru