Tisková zpráva: People Global s.r.o. – nový hráč na českém trhu

Motto: „Vrcholem mentálního umění je využití technologií jako nástrojů poznání a rozvoje.“

Trh českých hráčů na poli řízení intelektuálního kapitálu s využitím přelomových technologií rozšířila koncem března společnost PEOPLE GLOBAL s.r.o. se sídlem v Praze. Jejím posláním je vytvářet úspěch jednotlivců i firem propojením lidské výjimečnosti s rozvojem komunikačních kompetencí a inteligentních technologií.

Nejen PEOPLE GLOBAL, ale i současná doba nahrává těm, kteří aktivně hledají nové příležitosti a nebo se adaptují na změny vyvolané ekonomickou nejistotou. Mohou to být korporace, firmy, ale také výjimeční jedinci, kteří dokáží využít nové přístupy ke zvýšení efektivity a vlastního potenciálu. Takoví se stávají nejúspěšnějšími nejen ve svém tržním segmentu, ale zvyšují prestiž naší ekonomiky i v zahraničí.

METILA (R) – UNIKÁTNÍ NEUROTECHNOLOGIE V OBLASTI ROZVOJE OSOBNOSTI

Technologie nové generace poznáme podle multiplikativního efektu úspory času a nákladů. Jednou z nich je přelomová technologie dialogové interakce člověka a robota v lidské řeči, METILA (R). Tento nástroj společnost PEOPLE GLOBAL s.r.o. plně využívá ve všech oblastech, v nichž působí.

„To, co je na technologii METILA (R) výjimečné, je její schopnost rozumět lidské řeči. Jedná se vlastně o virtuálního webrobota, který má místo mozku neuronovou síť,“ vysvětluje Jitka Fiřtíková, jednatelka společnosti PEOPLE GLOBAL s.r.o. Je to technologie, která komplementuje informace se znalostmi a vytváří tak jakýsi obraz/reflexi metakognitivní mapy člověka v určité roli, přičemž měří efektivně i nezávisle jeho profesní potenciál.

Technologie METILA (R) s obrovským mezinárodním potenciálem byla vyvinuta v pražském výzkumném inkubátoru a jejím architektem a autorem je český investor Gustav Mistrík, který je zaměřen na vědecký výzkum v technologickém segmentu. Nově tuto technologii získala také britská PEOPLE GLOBAL Ltd. v univerzitní Cambridge.

Kontakt:

Jitka Fiřtíková

jitka.firtikova@peopleglobal.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru