Penis v ponožce: Kampaň proti rakovině se stala hitem sociálních sítí

Penis v ponožce: Kampaň proti rakovině se stala hitem sociálních sítí

Jak to tak vypadá, postupně se nám rozjíždí další šílenost, která zaplaví Facebook. Jen si vzpomeňme na pití piva na ex, není to přece tak dávno. Avšak tentokrát jde o něco úplně jiného. Za celým nápadem totiž stojí dobrý úmysl.

Britská nezisková organizace Cancer Research UK slavila úspěch už v nedávné době. S virální kampaní, v rámci níž ženy publikovaly pod hashtagem #nomakeupselfie své fotky bez make-upu, vydělala více než 3,3 milionu dolarů. Všichni ženám pochopitelně lhali, že bez make-upu jim to sluší mnohem více, že jejich kůže je mnohem hezčí se všemi těmi skvrnami a viditelnými černými tečkami. Ale to už je minulost. Teď totiž v rámci spravedlnosti přichází i něco pro pány.

Tentokrát se jedná o kampaň na boj proti rakovině varlat, která je léčitelná, ale pouze v případě, že je včas zachycena. Fotografií s hashtagem #cockinasock jsou plné sociální sítě – Facebook, Twitter i Instagram.

cock-in-a-sock-1

Máte jedinečnou možnost ukázat svou chloubu.

cock-in-a-sock-2

Originalita se cení.

cock-in-a-sock-3

Někteří pomáhají i ve chvíli, kdy by sami potřebovali pomoc.

cock-in-a-sock-4

Hromadné svlékání jde lépe.

cock-in-a-sock-6

Hlavně nezapomeňte vybrat stylovou ponožku.

Zapojte se!

Pokud jste ještě na žádnou nenarazili, rozhodně se na hashtag #cockinasock podívejte, inspirujte se, běžte najít čistou ponožku a přidejte se také. Facebooková stránka Cock in a sock má aktuálně přes 100 000 fanoušků a mnoho z nich je natolik odvážných, že přidávají své fotky.

Jestli na to sami nemáte dostatek odvahy, přesvědčte třeba kamaráda. Ve dvou to bude větší výzva. Zkuste se ale zamyslet třeba nad následujícím příspěvkem, který byl sdílen tolikrát, že na něm asi něco bude… Nebo byste snad chtěli někoho ze svých blízkých vidět, jak trpí rakovinou?

sorry-cancer

Zdroje: Newnowtext, Independent, Queerty, fotografie: Facebook, Instagram, Twitter

Komentáře

Nahoru