Pebble Time Round – Nejtenčí kulaté chytré hodinky na světě

Americký výrobce Pebble před několika dny představil nové, kulaté a velmi tenké chytré hodinky s názvem Time Round. Podíváte-li se na zápěstí lidí kolem sebe, mnoho z nich už hodinky ani nenosí. A když je nosí, jsou to hodinky kulaté. Většina chytrých hodinek má čtvercový tvar. Společnost Pebble se rozhodla toto pravidlo změnit a představila kulaté chytré hodinky, které toho rozhodně neumí málo.

Společnost Pebble před několika dny představila nové chytré hodinky nápaditého kulatého designu. Smartwatch není žádnou novinkou. Ale kulatý tvar u nich moc nevídáme Hodinky budou údajně k dispozici v černé, bílé, a díky novému iPhonu 6s v růžovozlaté barvě. Společnost také chystá variantu pro ženy s užším páskem. Tyto hodinky tedy mohou být ozdobou každé ruky pro svůj jedinečný design a navíc nás překvapí spoustou úžasných funkcí.

2015-10-02_215402

Time Round – nové ultra tenké chytré hodinky

Tenké na úkor baterie

Time Round jsou zatím nejtenčí a nejlehčí hodinky, které kdy společnost Pebble nabízela. Jsou tlusté pouze 7,5 mm. Tenký design však přináší i nevýhody. Baterie například vydrží pouhé dva dny, a tak je hodinky nutné neustále nabíjet, jako je tomu u smartphonů. Dosud byly hodinky značky Pebble známé svou dlouhou výdrží baterie. Naštěstí nabíjení Time Round bude probíhat velmi rychle. Pouhých 15 minut postačí k prodloužení životnosti baterie o jeden den.

2015-10-02_215353

Time Round – společnost Pebble počítala s designem pro muže i ženy

Time Round má zabudovaný mikrofon pro hlasové akce (které jsou k dispozici, jsou-li hodinky použity se systémem Andoid nebo iOS). Hodinky mají také barevný displej s podsvícením. Pořídit si je můžete za 249 tisíc dolarů (tedy cca 6 tisíc korun) a na trhu se objeví 8. listopadu.

Zdroj: theverge, getpebble

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru