Dnes vyšlo 15 článků

Pebble končí. Nové modely už nikdo nedostane, záruku pro současné hodinky není možné vymáhat

Společnost Pebble vydala oficiální prohlášení, ve kterém potvrzuje akvizici konkurenčním FitBitem. Získané peněžní prostředky (mluví se o 40 milionech dolarů) Pebble použije na splacení dluhů, přičemž jako samostatná firma končí. FitBit si z Pebble vezme pouze duševní vlastnictví, pár softwarových inženýrů a operační systém.  

K zákazníkům se tak už nedostanou modely Pebble Time 2 a Pebble Core. Ti, kteří přispěli na projekt prostřednictvím crowdfundingového portálu KickStarter dostanou své peníze zpět, a to během následujících 4 až 8 týdnů. Majitelé současných hodinek tímto oficiálním prohlášením, které vyšlo 7. prosince 2016, ztrácí záruku.

Ačkoliv budou současné hodinky Pebble nadále fungovat, v budoucnosti bude omezena funkčnost online služeb. V budoucnosti by se měl duch Pebble projevit v produktech FitBitu.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru