Dnes vyšlo 15 článků

Pebble chystá něco velkého! Zřejmě novou generaci chytrých hodinek

Chytré hodinky jsou záležitostí moderní doby, za chvíli z jedné strany Apple Watch,  z druhé možná nový kousek od společnosti Pebble. Na stránkách zmíněné společnosti již nějaký ten pátek totiž běží odpočet, který naznačuje, že společnost chystá opravdu něco velkého, nového a opět bombového! Na internetu se začínají objevovat spekulace, že se chystá nová generace chytrých hodinek. Tento rok se už možná dočkáme barevného displeje!

Chytré hodinky s jednoduchým designem a poměrně nízkou cenou, tak by se dala shrnout činnost Pebble. Té byl však doposud vyčítán displej hodinek. Hovoří se tedy o tom, že se v nové generaci objeví barevný e-papír. Avšak bez dotykové vrstvy (proto nízká cena).

Co nás čeká ještě?

Nová generace hodinek bude zřejmě o něco širší, ale celkově budou tenčí a kompaktnější. Pebble hodinky si dle dostupných informací stále zachovají svou výdrž, s kterou na trhu dominují. Vydrží totiž jeden týden na jedno nabití.

Uvidíme, co nás čeká… Je také možné, že se objeví jasnější podsvícení, mikrofon, gyroskop a mluví se také o snímači tepu.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru