Dnes vyšlo 15 článků

PayPal udělal z muže biliardáře

PayPal udělal z muže biliardáře

Jako stálý uživatel PayPalu utratí Chris Reynolds více než 100 dolarů měsíčně. Když však jednou tento 56 let starý muž kontroloval své online převody peněz, čekalo ho obrovské překvapení. Byl biliardářem (ano, chápete správně, že je to ekvivalent k milionáři) – nejbohatším mužem na světě.

Pan Reynolds z Delaware County otevřel minulý týden v pátek svůj email, prostřednictvím nějž dostával měsíční přehled, a zjistil, že má je bohatší o 92 233 720 368 547 800 dolarů. V rozhovoru pak prozradil, že byl pochopitelně překvapený.

Chris Reynolds: "Bylo to milé překvapení."

Chris Reynolds: „Bylo to milé překvapení.“

Reynolds, který vlastní společnost Reynolds Ink, využívá PayPal po dobu 10 let. Kupuje a prodává pomocí něj zboží (například historické automobilové díly) na eBay.

Po příjemném šoku se pak podíval na svůj elektronický účet na PayPalu a samozřejmě zjistil, že to byla jen chybka. Po opakovaném přihlášení na jeho účtěusvítila číslo nula. To jej však nezastavilo v tom, aby se aspoň na chvíli zasnil a přemýšlel, co všechno by s penězi mohl udělat. V jednom rozhovoru řekl:

„Jsem velmi zodpovědný člověk. Nejdříve bych chtěl zaplatit státní dluh.“

Co byste dělali vy, kdyby se vám na vašem PayPal účtu objevila taková suma?

Zdroje: dailymail.co.uk, vallerrie.blogspot.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru