Pavel baví celý Facebook, už jste ho taky potkali?

Slovo „potkat“ je sice ve virtuální facbookové síti trochu nepřesné, ale však víte, jak to myslíme. Pravděpodobnost, že jste už na nějaký status či komentář Pavla narazili, je docela vysoká. Začíná totiž být hodně populární.

Člověk, který na Facebooku vystupuje pod jménem Pavel Kolosov, o sobě tvrdí, že je mu 20 let. Na profilu má také napsáno, že má vystudovanou lékařskou fakultu na UK, je chirurgem a pracuje v zásahové jednotce. Občas se podělí o info týkající se jeho práce, chození po úřadech či nákupu nového auta. A taky často zveřejňuje fotky, na kterých je vidět, jak cvičí. Ale začalo to vlastně něčím úplně jiným.

Podniká ve velkém. Nebo o tom aspoň sní a píše na Facebook

Pavel Kolosov se stal známým žádostí, kterou napsal na facebookovou stránku KFC. Sedmého září se tam dožadoval kontaktu na vedení, protože si chce postavit pobočku KFC u sebe ve městě.

kfc

Bohužel to nevyšlo

KFC mu sice odpovědělo, že to bohužel vážně nepůjde, ale Pavel nesmutní a perlí dál. Hodně často sdílí fotky z posilovny a vystavuje své svaly, které vypadají trochu uměle.

posilovna

Na druhou ruku se v Photoshopu zapomnělo

Byl na vojně, pracoval v lese, léčí lidi a hlavně je rád, že nemusí chodit do školy

Někdy na Facebook píše prostě jenom to, že se ožral, jak je rád, že nemusí chodit do školy, hraje Pokémon Go, nejde mu spustit Minecraft po aktualizaci, opustila ho holka a tak dále.

rakousko

Velmi rád píše CAPS LOCKEM. Jeho věty sice možná odpovídají inteligenci desetiletého dítěte, které lže, ale podle obsahu statusů to vypadá jinak. Internetem se nesou domněnky, že si prostě jen někdo dospělý dělá srandu. Účel to každopádně plní.

milenka

A co si o Pavlovi myslíte vy?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru