Patrik Duda z Naughty Harbor: Dávám do toho maximum

Patrik Duda z Naughty Harbor: Dávám do toho maximum

Mladý podnikatel z východních Čech se dívá na svět pohledem vizionáře. Budoucnost vidí v moderních technologiích, robotice a virtuální realitě. Svou fascinaci v blízkou IT budoucnost realizuje především přes svůj pražský podnik Naughty Harbor, nevěstinec s erotickými pannami, první svého druhu v ČR, jehož součástí je třeba i Centrum virtuální erotiky.

 

Co tě vedlo k realizaci tohoto poměrně netradičního podnikatelského nápadu?

Je to především o mojí víře v tento projekt. V podstatě ani trochu nepochybuji, že sexuální roboti, sex ve virtuální realitě a další podobné alternativy budou nedílnou součástí společnosti. Vše tomu nasvědčuje. Zatím jen nedokážu říct za jak dlouho to bude už běžná součást naších životů. Jestli to bude 5 let, 10 nebo 20 nevím. Tak či tak chci využít toho, že jsme na začátku a dělám vše proto, abychom rostli do zahraničí. Moje vize je vybudovat největší společnost v tomto oboru a využít příležitosti. Chceme mít vybudovanou síť těchto podniků všude po světe. Navíc mě ohromně fascinuje robotika a virtuální realita a všechny moderní trendy. Díky našemu projektu jsem u zrodu všech těchto zajímavých věcí, pro které jsem tak nadšený.

 

NAUGHTY-HARBOR-POKOJ (1)

Měl jsi nějaké obavy? Například jak se k tomu postaví tvé okolí nebo že něco neklapne podle očekávání…

Asi jen přirozeně z toho, zda uspějeme nebo ne. Dnes už je nemám.

A naplnily se případně tyto obavy? Jak na to reagovali blízcí, rodina? Setkáváš se s předsudky či nepochopením? Přece jen otevření bylo provázeno masivním zájem médií, takže si každý tvořil své názory…

Žádné z mých obav se nenaplnily. Myslím si, že dělám vše, co je třeba a dávám do toho maximum. 🙂 ať je půlnoc, víkend nebo všední den, všechno je to pracovní čas. 🙂

Měl jsi předchozí zkušenosti v podobném sektoru, na které bys mohl navázat? Takový záměr přece nepřijde zčistajasna…

Ano měl, v sexbusinessu jsem už cca 3 roky. Můj první projekt je velmi úspěšný inzertní web www.bezpasaka.cz Podařilo se nám s ním za 2 roky přeskočit většinu konkurence a dnes jsme firmou č. 2 v České republice, což vzhledem k počtů konkurentů je pro nás obrovský úspěch. Právě i na základě těchto zkušeností a znalostí stavím Naughty Harbor.

Kdo je tvůj tým, kolik lidí na Naughty Harbor pracuje?

Pořád se to mění, ale aktuálně je to cca 6 lidí včetně mě. Někdo pracuje v podniku, někdo komunikuje s dodavateli, někdo píše blog. K tomu máme navíc řadu specialistů především v e-commerce kvůli marketingu a podobně.

zdroj-Naughty-Harbor (2)

Co tě od otevření Naughty Harbor nejvíce překvapilo?

Nejvíc asi to, jak jednoduché spuštění e-shopu s odhadem na 3 měsíce může nakonec trvat rok 😀 A z těch pozitivních to, že po roce fungování je už víc než 50 % rezervací od stálých zákazníků. Což je super a jsme za to hrozně rádi.

Jak rozjezd podnikání v tomto sektoru hodnotíš teď s odstupem času?

Bez ohledu na tento projekt jsem byl vždycky nadšený do všech moderních vymožeností, robotiky, virtuální reality atd… Teprve s odstupem času si uvědomuji, že díky našemu projektu jsem součástí všech těchto trendu. Erotika a sex je totiž agregátor spousty technologií a já si díky Naughty Harbor můžu na tohle vše postupně sáhnout.
Kdo jsou vaši zákazníci? Co je vede k návštěvě takového podniku? Jaké touhy si tady mohou uspokojit?

Samozřejmě primárně muži. Chodí k nám ale mladí muži od 20 let, stejně tak u nás byli pánové po 60 letech. Není výjimkou ovšem ale i žena, nebo pár. Motivace naších zákazníků je velmi jednoduchá. Většinou chtějí zažít něco nového, ale nejdůležitější motivace je absence rizika pohlavních nemocí, nejedná se o žádný podvod partnera, a navíc sex doll nikdy na nic neřekne NE. No a ve virtuální realitě si člověk může splnit svoje dlouhodobé choutky stejně tak. 🙂

V čem jsou výhody silikonové panny oproti živé společnici?

My se upřímně snažíme naše služby a živé dívky moc neporovnávat. Jedná se to totiž o úplně jiný typ služby. U nás dívky totiž nemluví. 🙂

Jakým způsobem jste sháněli a sháníte dodavatele panen? Kde a jak se vyrábějí?

Udělali jsme si analýzu nejznámějších výrobců panen, všechny jsme oslovili a vyfiltrovali jen ty certifikované, spolehlivé a kvalitní. Ty dnes nabízíme.
Co je v tomto byznysu specifické? Musíte splňovat například nějakou speciální legislativu, hygienické standardy?

Specifické je to že, naše služba je naprosto legální. Nejedná se o žádnou formu prostituce či kuplířství. Mimo to, ale žádné právní specifika nemáme.

Co všechno vlastně v současnosti nabízíte?

Máme 2 typy služeb: Velmi realistické sex doll a služby s virtuální realitou. Obě služby se i kombinují. Aktuálně nejzajímavější novinka je naše služba “virtuální relaxace” je to služba, kde máte k dispozici nejmodernější virtuální realitu HTC vive pro, ve které je scénka, kterou plně ovládáte. Můžete se ve virtuální realitě dotýkat dívky svýma vlastní rukami. Brýle je totiž snímají. Můžete dívce přikázat co má dělat, a vybrat si polohu. Když se vám dívka nebude líbit, vyberete si jednoduše jinou. A to nejzajímavější nakonec je, že fyzicky sedíte v pohodlném masážním křesle, které má upevněný automatický masturbátor s umělou vagínou, která zákazníka automaticky stimuluje. Vše je propojené. Tudíž to, co děláte ve VR přesně kopíruje umělá vagína. Ke službě máme pro lepší představu i nové video.

NAUGHTY-HARBOR-Virtu†ln°-relaxace (1)

Zaznamenáváte už u nás v Česku nějakou konkurenci? Neobáváš se, že by Vás časem mohl někdo “převálcovat”?

Ano nějaké společnosti jsme zaznamenali, ale většinou se jednalo o rozšíření služeb některých nočních podniků o vlastní sex doll, jako konkurenci to ale nevnímáme. Naše klientela je jiná, stejně tak náš podnik je naopak spíše diskrétní podnik, než místo kam se člověk jde s přáteli bavit.

Připravujete něco zajímavého do budoucna? Myslíš si, že rozšíření skutečných sexuální robotů je blízko?

Ano, je spousta věcí, které plánujeme, ale ta asi nejzajímavější je že se snažíme získat do podniku 1. robotickou společnici. Je to ale určitě ještě na delší dobu. Ale až to přijde, bude to něco. 🙂

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru