Patented Kolesa method of teaching English

Před pár dny jsem napsal článek Šéf po mě chce angličtinu B1 nebo FCE co to je ?. Dnes vám představím jednu skvělou metodu na výuka anglického jazyka, kterou bych si  nechal patentovat, pokud by kolem toho nebylo zbytečné složité byrokracie.

Kolesová slavná metoda (něco jako Pláníčková metoda zvýšení dojivosti krav ze slavného českého filmu Slunce, seno, jahody)  výuky anglického jazyka spočívá, že vám při samovýuce  budou asistovat 2 profese nejlépe přímo rodilí mluvčí přímo z nativně anglicky mluvící země.

Doporučuji se v učebnici zaměřit na cvičení, kde musíte interaktivně komunikovat. Např. cvičení typu, tvořte otázky a odpovídejte na ně.

Pokud odpovíte špatně dostanete něco hrozně bolavého od pracovníka zastupující sportovní box či obdobné sporty, jako třeba řeckořímský zápas bez pravidel, kickbox, …

A pokud odpovíte správně dostanete něco příjemného od pracovnice nejstarší profese, to jest prostitutky.

Z výše uvedeného je patrné že se jedná o vylepšenou verzi výuky přímou metodou založenou na principu cukru a biče.

29 let, invalidní důchodce pro invaliditu 3. stupně, vyučen v oboru Elektrikářem - silnoproud a maturita v oboru Strojírenství. Tak trochu plaváček českého internetu. Přezdívka: Koleso, Plaváček, Michal, Mistr Vodoznak Zájmy: strojírenství, elektrotechnika, plavání žen, venčení pejska Danečka II., tvorba vodoznaků a nakupování Pribináčků. Budoucí potravinový inspektor. Fanoušek stativu a měkké stírací pryže neboli gumy. Žije v Rakovníku a na Živě.cz. Vyskytuje se a píše na Objevit.cz, kde píše jen a pouze v CZ jazyce, i když s pravopisnými a gramatickými chybami, protože je dyslektik! Píše pro Objevit.cz dobrovolně a zcela zdarma bez nároku na jakýkoliv honorář! a děkuje šéfredaktorovi za cennou životní zkušenost a možnost vyzkoušení si práce redaktora internetového e-magazinne (E-zinu). Michal Kolesa - oficiální osobní webová stránka (odkaz na homepage Michal kolesa) ; otevře se v nové záložce/okně

Komentáře

Nahoru