Pasažér přejmenoval svůj Wi-Fi hotspot na „Galaxy Note 7“. Letadlo málem nouzově přistálo

Aerolinie neberou zákaz zařízení Samsung Galaxy Note 7 na lehkou váhu. Nezodpovědný pasažér přejmenoval Wi-Fi hotspot na „Galaxy Note 7_1097“, čímž na palubě letadla vyvolal paniku. Ostatní cestující včetně posádky se domnívali, že na palubě se nachází problémové zařízení, které v minulosti několikrát samo vzplanulo.

Posádka letadla požadovala, aby se vlastník smartphonu Galaxy Note 7 přihlásil. Kapitán varoval, že let bude muset být odkloněn a bude muset dojít k nouzovém přistání, pokud se nikdo nepřizná.

27899837072_3489e7166d_o

Zdroj: Flickr

„To není legrace. Zapneme světla a prohledáme každé zavazadlo, dokud zařízení nenajdeme,“ oznámila posádka cestujícím.

Samsung Galaxy Note 7 představuje potenciální nebezpečí požáru, a tak se nesmí objevit na palubě letadel. Zde mluvíme o federálním zločinu. Viník se nakonec přiznal a vysvětlil, že se jednalo o špatný žert. Incident zapříčinil zpoždění letadla, a tak někteří cestující nestihli navazující letový spoj.

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru