Parodie The Interview je nyní ke stažení na Google Play

Parodie The Interview je nyní ke stažení na Google Play

Nejžhavější film závěru roku? Jednoznačně The Interview, komedie zesměšňující severokorejského vůdce. Film je nyní v USA nabízený ke stažení či shlédnutí.

Parodie o Kim Čong-unovi samozřejmě není tím filmem, který by diktátorský režim přivítal s nadšením. Severní Korea se nyní brání nařčením, že by provedla hackerský útok na společnost Sony Pictures Entertainment, která za filmem stojí. A protože Američané si jako vždy nenechají nic líbit, tvrdí se, že to byly právě Spojené státy, kdo Severní Koreu 23. prosince na pár hodin odstřihl od internetu.

vod.the_.interview

Ke stažení či shlédnutí v oblasti USA

Severní Korea tohle poměřování penisů pro tentokrát prohrála. I když se velká kina od filmu distancovala a film tak je od středeční půlnoci promítán pouze v malých kinosálech. Dostat se k němu ale může prakticky každý. Sony jej totiž nechalo zpřístupnit za poplatek prostřednictvím vlastních stránek, Google Play, YouTube Movies a Xbox Video. Film si můžete za 14,99 dolarů rovnou zakoupit, nebo si zařídit 48 hodinový přístup za 5,99 dolarů. V této době je sice přístupný jen v oblasti USA, zbytek světa však na sebe pravděpodobně nenechá dlouho čekat.

Zdroj: mashable.com

Foto: mashable.com, quietmike.org

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru