Dnes vyšlo 15 článků

Pařížský startup Qonto získal 1,7 milionů dolarů k vybudování nové banky pro podnikatele

Qonto je pařížský FinTech startup, který chce vybudovat banku pro podnikatele. V investičním kole získal 1,7 milionů dolarů, přičemž tento kapitál chce použít na vybudování nového bankovního řešení.

Startup založili Alexander Prot a Steven Anavi v roce 2016. Poskytuje online bankovní službu, která umožňuje podnikatelům, startupům, malým a středním firmám vytvářet bankovní účty během méně než pěti minut. Podnikatelé tak mohou okamžitě přijímat i zahraniční platby, spravovat fyzické a digitální vizitky a podobně.

Tato mladá společnost bude v březnu provozovat beta verzi svého produktu, ale do léta by měl být k dispozici širšímu publiku.

Bankovní služba Qonto má tři cíle. Chce klientům ušetřit čas, zlepšit přehled ve financích a ušetřit za bankovní poplatky.  

Zdroj: EU Startups

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru