Dnes vyšlo 1 článků

Parimatch Tech spojil síly s Amazonem. Pořádají bezplatné školení pro specialisty v IT

Parimatch Tech spojil síly s Amazonem. Pořádají bezplatné školení pro specialisty v IT

Společnosti Parimatch Tech a Amazon Web Services, která v současné době vyvíjí jedno z největších cloudových řešení na trhu, zahajují spolupráci v rámci projektu ‚Solution Architect development‘ pro specialisty a jejich komunity. Ti mají možnost se přihlásit na třídenní bezplatný trénink, během kterého se naučí používat pokročilé vlastnosti a funkce systému AWS. Online školení začíná 12. prosince.

Společnosti nabídnou bezplatné školení platformy AWS určené pro pokročilé uživatele. Jeho moduly budou zaměřeny na řešení konkrétních úkolů tak, aby se účastníci seznámili s dostupnými službami AWS a jejich funkcemi. V rámci školení budou mít účastníci také možnost diskutovat s odborníky o problémech a jejich řešení.

Třídenní školení začne online 12. prosince.  Absolventi získají 50% slevu na certifikaci Amazon Web Services.

Školení bude předcházet přednáška Parimatch Tech Talk na téma „Každý selže: poučení z výpadků ve špičkových technologických společnostech.“ Přednášející budou analyzovat nejnáročnější případy dvou společností, díky nimž se poučili a získali náhled na vytvoření ideálních stabilních systémů. Online akce také umožní účastníkům vyměnit si názory na to, kdo nese odpovědnost a jaké jsou časté příčiny selhání.

Online setkání Parimatch Tech Talk se uskuteční už 28. listopadu. Mezi přednášejícími budou:

 

  • Dimitris Papageorgiou, Senior Solutions Architect v Amazon Web Services (AWS). Dimitris je seniorní Solutions Architect, který se ve společnosti AWS zaměřuje na herní průmysl s reálnými penězi. Před nástupem do AWS stoupal po kariérním žebříčku softwarových inženýrů od juniorů až po vedoucí pozice.

 

  • Andrii Chygarkin, Chief Information Officer v Parimatch Tech. Andrii nastoupil do společnosti v roce 2016, aby od základu vybudoval systémy IT a informační bezpečnosti. Zvyšování bezpečnostních standardů ve společnosti a rozvoj dalších oblastí IT vedly k jeho povýšení na pozici ředitele informačních systémů. Tým se tak rozrostl z 1 člověka na více než 140 specialistů v 6 oblastech.

 

Parimatch Tech Talk se uskuteční online 28. listopadu v 18:30.

Registrace na setkání a školení je zdarma prostřednictvím tohoto odkazu:  https://forms.gle/ajXk632T3GZ3fvwa8

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru